سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هرکه در راه خدا با کسی برادری کند، خداوند در بهشت، او را به چنان منزلت والایی برمی کشد که با دیگر اعمالش بدان دست نمی یابد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
دانلود خبر

مسعود معمایی در مورد برگزاری جلسه هیأت مدیره امروز باشگاه گفت: در جلسه امروز سه گزینه سرمربیگری فصل آینده مطرح شدند که در نهایت از بین اسکوچیچ، ایراندوست و یک گزینه دیگر نصرت ایراندوست به عنوان سرمربی انتخاب شد.

به نقل از فارس، وی ادامه داد: گزارش کامل حسابرسی باشگاه هم در جلسه قرائت شد که میزان بدهی‌ها همان حدود 10 میلیارد است. البته برخی از اسناد ابهاماتی دارد که قرار شد از مسئولان سابق باشگاه در این مورد توضیحاتی بخواهیم و شاید باعث شود که ابهامات برطرف شود.

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: مقرر شد در ساختار باشگاه هم بازنگری شود و حیطه اختیارات مدیرعامل و سایر اعضای مجموعه تعیین شود و ظرف 10 روز آینده تغییراتی در اساسنامه مطابق با یک باشگاه حرفه‌ای ایجاد شود.

معمایی در مورد وضعیت محجوب و انصرافش از مالکیت باشگاه ملوان گفت:‌ با توجه به اینکه میزان بدهی‌ها تقریباً همان 10 میلیارد است محجوب بر انصراف خود تأکید کرد ضمن اینکه قرار شد تا روز 23 اردیبهش اگر حامی مالی‌ مناسبی توانایی اداره باشگاه ملوان را دارد قدم پیش بگذارد قرار است تا روز 17 اردیبهشت روی سایت باشگاه فراخوانی در این مورد بدهیم و البته محجوب هم به عنوان یک داوطلب جدید و با شرایط تازه پیشنهاد خود را ارائه کند. داوطلبان دیگر هم می‌توانند پیشنهادات خود را به طور کتبی به دفتر باشگاه ارسال کنند.

وی ادامه داد: یک مرکز علمی-کاربردی و دانشگاه هم قرار است به نام ملوان تأسیس شود.

معمایی در مورد اینکه دلیل اتخاب ایراندوست چه بود و آیا او می‌تواند نتایج درخشان اسکوچیچ را تکرار کند، گفت: انتخاب ایراندوست در راستای اهداف باشگاه است اینکه در بخش خصوصی هزینه‌های فوتبال کاهش پیدا کند و به جوانان و نوجوانان بهای بیشتری داده شود. ایراندوست هم یک بار ملوان را به رده هفتم لیگ رسانده است و بی‌حاشیه‌تر از همه مربیان بومی است. البته همه مربیان بومی انزلی بسیار خوب و توانا هستند اما ما ایراندوست را انتخاب کردیم.

وی افزود: قرار است در جشنی که روز 23اردیبهشت همزمان با ولادت حضرت علی(ع) برگزار می‌شود ضمن تقدیر و تشکر از اعضای باشگاه و بازیکنان و ورزشکاران از ورزش بانوان ملوان به طور ویژه هم تقدیر شود.


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط 93/1/31:: 5:41 عصر     |     () نظر
   1   2   3   4   5   >>   >