سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سخن در بند توست تا بر زبانش نرانى و چون گفتى‏اش تو در بند آنى ، پس زبانت را چنان نگهدار که درمت را و دینار . چه بسا سخنى که نعمتى را ربود و نقمتى را جلب نمود . [نهج البلاغه]
دانلود خبر

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، عباس آخوندی در حاشیه بازدید از طرح‌های توسعه‌ای و مترو فرودگاه امام خمینی (ره) درباره نتایج بررسی علل وقوع تصادف دو اتوبوس اسکانیا در آزادراه تهران قم که 18 شهریور‌ماه رخ داد، اظهار داشت:‌ علت وقوع تصادف آزادراه تهران-قم زمان خودش اعلام ‌می‌شود.

به گزارش فارس ساعت 22:45 روز 18 شهریور ماه بود که حادثه تصادف دو اتوبوس اسکانیا در آزادراه تهران-قم جان 44 تن از هموطنانمان را گرفت.

اتوبوسی که از اصفهان به سمت تهران می‌آمد در کیلومتر 28 آزاد‌راه تهران ـ قم دچار مشکل شده و با دو پوسته و پاره شدن لاستیک سمت چپ اتوبوس (سمت راننده)، کنترل خودرو از دست راننده خارج شده و این اتوبوس با سواری که در باند سبقت عبور می‌کرد، برخورد می‌کند.

اتوبوس مذکور پس از برخورد به گاردریل به باند مقابل می‌رود و ‌بیش از 100 متر در باند مقابل حرکت می‌کند و پس از آن با اتوبوس اسکانیایی که از تهران به سمت اردکان یزد در حرکت بود، تصادف می‌کند. ادامه مطلب...

کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط 92/7/27:: 3:13 صبح     |     () نظر
   1   2   3      >